Поштовани ученици и запослени у школи,

Данас је школска слава, Свети Сава, коју традиционално школа прославља заједно са свима вама.

Свети Сава, ученик и наставник, син и отац српског народа, био је први просветитељ и покретач просветног стваралаштва. Ове године, због познате епидемиолошке ситуације, проценили смо да је безбедније да славу обележимо скромније, без сечења колача и без организације било какве прославе.

Надамо се да ћемо ускоро моћи да се поново дружимо, неким другим поводом и у бољим условима.

Ученици наше школе су, поводом школске славе,  припремили пригодан програм, који можете погледати на нашем сајту.

Такође, данас од 18 часова можете погледати  емисију „Стопама Светог Саве“ уместо традиционалне Светосавске академије.

Овим путем користим прилику да свим ученицима, њиховим родитељима и свим  запосленима у школи честитам школску  славу.

Сретен Васић