Обавештавамо вас да је у ходнику школе, на првом спрату поред канцеларије секретара школе постављена Kутија поверења.

То је наше мало школско сандуче у које можете убацивати поруке и писма са питањима, предлозима, сугестијама, похвалама и жалбама, које мислите да можемо решити.

Посебно вас молимо да пријавите било који облик насиља или дискриминације у школи. Све поруке које буду убачене у кутију могу али и не морају бити анонимне.

Kутијa поверења пружа могућност вама да учествујете у раду и развоју школе. Ваша питања, предлози похвале и критике нам пуно значе. Такође, и родитељи ће моћи да у посебном одељку оставе поруке и питања, предлоге и сугестије, похвале и жалбе.

Kутију ће отварати психолог из стручне службе школе, а на ваша питања (која су од општег значаја) и сугестије одговараћемо лично, путем школског сајта, на часовима одељењског старешине и на седницама Ученичког парламента.

Потрудићемо се да што ефикасније решавамо проблеме и усвајамо добре предлоге. У нади да ће овај вид комуникације допринети да се у вашој школи осећате пријатније и безбедније, срдачно вас поздрављамо!

Директор, педагошко-психолошка служба и Тим за превенцију насиља.