Пројекат је финансирала компанија НИС у оквиру програма друштвене одговорности „ЗАЈЕДНИЦИ ЗАЈЕДНО“.

Приводе се крају активности планиране на поменутом пројекту, а постављена опрема већ даје резултате. У 8 учионица на првом спрату и приземљу школе постављена је дигитална опрема (лап топ рачунар и пројектор) коју ученици и наставници школе користе од почетка другог полугодишта.

Средства за опремање учионица обезбеђена су од компаније НИС у оквиру програма друштвене одговорности „ЗАЈЕДНИЦИ ЗАЈЕДНО“ 2020. године.

„Резултати пројекта су већ видљиви и већ се опрема користи увелико, чиме ћемо испунити циљеве пројекта, а то је осавремењавање наставе опремањем учионица поменутом опремом  као и унапређење процеса дигитализације у школи, у сврху побољшања успеха ученика и стандарда квалитета“. – поручио је са задовољством Сретен Васић, директор ГТШ Неимар

До завршетка пројекта, који се очекује половином фебруара, планиране су и активности на промоцији пројекта.